۱۳۹۶ جمعه ۲۷ مرداد
English
صفحه اصلی
1395/01/30 جلسه شورای اداری بخش دیهوک
جلسه شورای اداری بخش دیهوک
نخستین جلسه شورای اداری بخش دیهوک در سال 1395 تشکیل شد.
 
در این جلسه که حجه الاسلام و المسلمین ایزدی امام جمعه دیهوک ، مدیران ادارات و نهادهای بخش ، شهردار دیهوک ، رؤسای شوراهای اسلامی شهر و روستاهای تابعه و دهیاران حضور داشتند ، مدیران ادارات بنیاد مسکن شهرستان طبس ، راه و شهرسازی بخش ، نمایندگی آب و فاضلاب روستایی بخش ، شهردار دیهوک ، رؤسای شوراهای اسلامی شهر و بخش و دهیار اصفهک به نمایندگی از سایر دهیاران به بیان عملکرد و نقطه نظرات خود پرداختند . همچنین در ادامه به سؤالات مطرح شده میهمانان توسط مدیران پاسخ داده شد .
 
مهندس صفوی بخشدار دیهوک در این جلسه با تأکید بر اهمیت شعاری که از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی برای سال جاری تعیین شده است راه خودکفایی اقتصادی و نجات کشور از فشارهای ظالمانه دشمن را تحقق شعار اقتصاد مقاومتی دانست و اقدام عملی آن را توسط مدیران دستگاههای اجرایی ، شوراها و مردم خواستار شد . وی از مجموعه اداری بخش و شوراهای اسلامی خواست تا برنامه های خود را در این رابطه تدوین و توجه به این مقوله را محور کار خود قرار دهند .
 
در ابتدای جلسه حجت الاسلام ایزدی امام جمعه محترم دیهوک در سخنانی به تبیین جایگاه خدمت به مردم از دیدگاه احادیث و روایات اسلامی پرداخت .
 
در پایان از سه شورای اسلامی و سه دهیار برتر روستاهای تابعه بخش تقدیر شد .
 
 
 
 
تعداد بازدید: 47
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal