۱۳۹۸ شنبه ۲۷ مهر
English
صفحه اصلی
1398/04/20 تبريك روز بهزيستي و تامين اجتماعي
تبريك روز بهزيستي و تامين اجتماعي

🔹 به گزارش روابط عمومي معاونت استانداري وفرمانداري ويژه شهرستان طبس محمد جواد فلاحي روز بهزيستي و تامين اجتماعي را به همه تلاشگران و زحمتكشان اين عرصه تبريك گفت.

 

🔹 متن اين پيام به شرح زير است:

بنام خداوند بخشنده و مهربان

🔹25 تيرماه در تقويم جمهوري اسلامي ايران به عنوان «روز بهزيستي و تامين اجتماعي» نامگذاري شده كه در قالب هفته بهزيستي و تامين اجتماعي گرامي داشته مي شود.

 

🔹اين هفته، فرصت مناسبي براي بيان اهميت، كاركردها و خدمات گسترده و مؤثر اين دو مجموعه خدماتي است كه به موجب مفادي از اصول قانون اساسي و در جهت تحقق عدالت اجتماعي و خدمت به محرومان و اقشار آسيب پذير و كم درآمد جامعه شكل گرفته اند.

 

🔹حكايت ايثار و فداكاري شما خدمتگزاران بر قلب و زبان ايرانيان نقش بسته است و خدمت در چنين سازماني از نعمت هايي است كه خداوند بزرگ به برترين بندگان خويش عطا مي نمايد.

 

🔹اينجانب روز بهزيستي و تأمين اجتماعي را به همه تلاشگران صبور و مهربان اين عرصه كه با مسئوليت پذيري باعث تسكين آلام معلولين ، مددجويان و كاهش دغدغه هاي بيماران، آرامش بازنشستگان، مستمري بگيران، جوانان و ساير اقشار مردم مي شوند ، تبريك و تهنيت عرض مي نمايم .

 

🔹اميدوارم با الطاف الهي و در سايه رهنمودهاي رهبر معظم انقلاب اسلامي و تلاشهاي دولتمردان دولت تدبير و اميد ، شاهد گسترش روز افزون سلامت جسمي رواني و ارتقاي كيفيت زندگي و رفع فقر و پريشاني از اقشار آسيب پذير جامعه باشيم.

 

 

محمد جواد فلاحي

معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان طبس

تعداد بازدید: 140
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal