۱۴۰۱ سه شنبه ۱۸ بهمن
English
صفحه اصلی
1401/08/07 مسئولین نوک پیکان جهاد تبیین
مسئولین نوک پیکان جهاد تبیین
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان طبس شنبه مورخ 1401/08/07 ؛ با حضور حجت الاسلام محمدی امام جمعه شهرستان طبس و مهندس رحیمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس جلسه ستاد بزرگداشت یوم الله 13 آبان ماه در دفتر نهاد امامت جمعه شهرستان طبس برگزار شد.
 
امام جمعه شهرستان طبس بیان کرد: هدف رسانه های دشمن احساسات قلبی نوجوانان و جوانان را نشانه گرفته و با خبر های کاذب و دروغین می‌خواهد کشور جمهوری اسلامی ایران را نا امن نشان دهد که به اهداف خود برسد چرا که در این دوره از زمان به دلیل پیشرفت های نظامی ناامید شده است .
 
وی همچنین بیان کرد: در این دوره از زمان جنگ نظامی که از گزینه های اصلی روی میز رئیس جمهور آمریکا بوده به این نتیجه رسیده اند که جنگ نظامی جواب نمی‌دهد و گزینه جدیدی که جنگ ترکیبی است را وارد عمل کرده اند .
 
حجت الاسلام محمدی گفت : روز جمعه با شرکت پرشور مردم به دشمنان قسم خورده این نظام میفهمانیم که هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند .
 
مهندس رحیمی افزود: مسئولین در جهاد تبیین نوک پیکان هستند و باید برای مردم خدمات نظام را به خوبی طرح کنند .
 
وی همچنین بیان کرد: در جریان اخیر دشمنان روی به سمت جنگهای ترکیبی آورده و بیشتر احساسات نوجوانان را هدف قرار داده است .
 
وی در ادامه از مردم ولایتمدار شهرستان طبس درخواست کرد که با حضور گسترده خود جواب دندان شکنی به دشمنان جمهوری اسلامی ایران بدهند .
 
‏┄┅┅┅❅🇮🇷❅┅┅┅┄┄
روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان طبس
تعداد بازدید: 583
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal