۱۴۰۲ دوشنبه ۸ خرداد
English
صفحه اصلی
1401/12/22 جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان طبس
جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان طبس
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان طبس ؛ ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان طبس با حضور حجت‌الاسلام محمدی امام جمعه شهرستان ، مهندس عباس زاده معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی ، مهندس #رحیمی معاون استاندار و فرماندار ویژه ، جمعی از مدیران استانی و شهرستانی در سالن جلسات شهید رجایی برگزار شد.
 
 
از دغدغه اجاره منازل تا تمهیدات لازم برای استقبال از مسافران نوروزی

 
حجت الاسلام محمدی گفت: دغدغه ی اجاره ی منازل خصوصا در ایام سفر نوروزی هم باید سازماندهی شود و از طرفی با توجه به ورود به ماه رمضان این ماه بزرگ ماه میهمانی خدا نیز تمامی موارد یک شهر زیارتی باید مد نظر شهروندان مسافران و زائران نیز قرار گیرد .

 
عباس زاده معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: از 25 اسفند ماه برنامه ویژه ستاد اجرایی خدمات سفر در استان آغاز می شود.

 
وی با بیان اینکه طبس از جمله شهرستان های مهم حوزه گرشگری و مسافرپذیر خراسان جنوبی است، ادامه داد: با ویژگی های خاص طبیعی و تاریخی، طبس از جمله نقاط مهم هدف گردشگری هموطنان در کشور قلمداد می شود و وجود حرم مطهر حضرت حسین موسی الکاظم (ع) هم بر جاذبه های شهر طبس افزوده است.

 
معاون استاندار بیان کرد : همانند سال های گذشته تمام دستگاه های اجرایی و خدماتی باید آمادگی لازم برای پذیرش مسافران را داشته باشند .

 
وی تصریح کرد: برای تمهیدات لازم و برنامه ریزی ویژه در این منطقه جلسه ستاد ساماندهی خدمات سفر را با مدیران منطقه ای و استانی در این شهرستان برگزار کردیم.

 
 #رحیمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس گفت : دستگاه های اجرایی خدمات رسان تمهیدات لازم را جهت ارائه خدمات بهتر به مسافران نوروزی را دغدغه کار خود قرار دهند.

 
وی افزود: شهرستان طبس نگاه ویژه را میطلبد چرا که ورودی چند استان به استان خراسان جنوبی و میقات الرضا (ع) محسوب میشود .
تعداد بازدید: 229
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal