۱۳۹۹ شنبه ۴ بهمن
English
صفحه اصلی
1399/02/10 شن ها ملائک خدا بودند
شن ها ملائک خدا بودند

بسم الله الرحمن الرحیم

صحرای طبس در نیمه شب پنجم اردیبهشت 1359 شاهد یکی از وقایع بی نظیر در تاریخ مقاومت ملت های ستمدیده در برابر آمریکا و قلدری هایش بود؛ آنجایی که به اذن خدا شن ها در آن صحرای تاریک، برای حفاظت از انقلاب الهیِ امام خمینی (ره) مامور و جنود خدا شدند.

در این روز، حمله نظامی و دخالت آشکار آمریکا در امور داخلی ایران که با صرف هزینه های هنگفت طراحی شده بود، با الطاف الهی و امدادهای غیبی خداوند در صحرای طبس به شکست انجامید و ماهیت سلطه گر و جنایت پیشه آمریکا بیش از پیش در جامعه بین الملل هویدا و ضربه مهلکی به سردمداران آمریکایی و رئیس جمهوری وقت آمریکا وارد شد.

پنجم اردیبهشت در تاریخ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، روزی است که باید به آمریکایی ها یادآور شد، اگر بخواهند در مقابل مردمی بایستند که سلاحشان ایمان، کتابشان قرآن و مکتبشان اسلام است و جز به سوی پروردگار دست نیاز دراز نمی کنند، باید پذیرای خفت و خواری باشند.

این حادثه بزرگ که در متن آن دست یاری خداوند متعال و امدادهای الهی برای حفظ انقلاب اسلامی و ملت ایران آشکار است، بیش از هر موضوعی بر مقوله پیمان‌شکنی، بی اعتمادی و خوی تجاوزگری هیات حاکمه آمریکا تاکید داشته و بر لزوم هوشمندی نسبت به مکر و حیله شیطان بزرگ و طاغوت زمان تاکید می کند.

اینجانب ضمن گرامیداشت سالروز شکست مفتضحانه استکبار جهانی در صحرای طبس و همچنین یاد و خاطره سردار رشید اسلام شهید محمد منتظرقائم، موفقیت همگان را در نِیل به آرمان‌های بلند امام راحل عظیم الشان (ره) در پرتو منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی، از درگاه خداوند متعال مسالت می‌نمایم.

محمد صادق معتمدیان

استاندار خراسان جنوبی


تعداد بازدید: 2095
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal