۱۴۰۲ چهارشنبه ۲ فروردين
English
صفحه اصلی
1401/12/22 جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان طبس
جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان طبس
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان طبس ؛ ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان طبس با حضور حجت‌الاسلام محمدی امام جمعه شهرستان ، مهندس عباس زاده معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی ، مهندس #رحیمی معاون استاندار و فرماندار ویژه ، جمعی از مدیران استانی و شهرستانی در سالن جلسات شهید رجایی برگزار شد.
 
 
از دغدغه اجاره منازل تا تمهیدات لازم برای استقبال از مسافران نوروزی

 
حجت الاسلام محمدی گفت: دغدغه ی اجاره ی منازل خصوصا در ایام سفر نوروزی هم باید سازماندهی شود و از طرفی با توجه به ورود به ماه رمضان این ماه بزرگ ماه میهمانی خدا نیز تمامی موارد یک شهر زیارتی باید مد نظر شهروندان مسافران و زائران نیز قرار گیرد .

 
عباس زاده معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: از 25 اسفند ماه برنامه ویژه ستاد اجرایی خدمات سفر در استان آغاز می شود.

 
وی با بیان اینکه طبس از جمله شهرستان های مهم حوزه گرشگری و مسافرپذیر خراسان جنوبی است، ادامه داد: با ویژگی های خاص طبیعی و تاریخی، طبس از جمله نقاط مهم هدف گردشگری هموطنان در کشور قلمداد می شود و وجود حرم مطهر حضرت حسین موسی الکاظم (ع) هم بر جاذبه های شهر طبس افزوده است.

 
معاون استاندار بیان کرد : همانند سال های گذشته تمام دستگاه های اجرایی و خدماتی باید آمادگی لازم برای پذیرش مسافران را داشته باشند .

 
وی تصریح کرد: برای تمهیدات لازم و برنامه ریزی ویژه در این منطقه جلسه ستاد ساماندهی خدمات سفر را با مدیران منطقه ای و استانی در این شهرستان برگزار کردیم.

 
 #رحیمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس گفت : دستگاه های اجرایی خدمات رسان تمهیدات لازم را جهت ارائه خدمات بهتر به مسافران نوروزی را دغدغه کار خود قرار دهند.

 
وی افزود: شهرستان طبس نگاه ویژه را میطلبد چرا که ورودی چند استان به استان خراسان جنوبی و میقات الرضا (ع) محسوب میشود .
تعداد بازدید: 70
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal