۱۴۰۲ چهارشنبه ۲ فروردين
English
صفحه اصلی
1401/12/22 شورای مسکن استان خراسان جنوبی
شورای مسکن استان خراسان جنوبی
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان طبس ؛ جلسه شورای مسکن استان خراسان جنوبی با حضور مهندس عباس زاده معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی ، مهندس #رحیمی معاون استاندار و فرماندار ویژه و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی در محل سالن جلسات شهید رجایی صورت گرفت.
 
عباس زاده معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گفت: بررسی مهمترین نیازها و درخواست های مردم پس از واگذاری زمین در این سایت ها برای آماده سازی مسکن و تأمین زیرساخت های اساسی از جمله دستورکارهای این جلسه بود.
 
عباس زاده افزود: با پیگیری دستگاه های خدمات رسان و شهرداری ها و نیز آماده سازی سایت ها با واگذاری زمین به مردم شروع عملیات ساخت مسکن را شاهد باشیم.
 
وی با بیان اینکه طبس از جمله شهر هایی است که تعداد متقاضیان نهضت ملی مسکن بیش از 7 هزار واحد است، ادامه داد: پاسخگویی به این تعداد متقاضی مستلزم یک کار فوق العاده جهادی و انقلابی توسط همه دستگاه ها برای تأمین زیرساخت ها و بهره برداری از این واحدها است.
 
 #رحیمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس گفت: شهرداری تا پایان فروردین ماه ترمیم زیرسازی محلهای حفاری‌ شرکت های خدمات رسان را انجام و مقدمات آسفالت در سایت 50 هکتاری انجام دهد.
 
وی افزود: با الحاق سایت های طرح نهضت ملی مسکن 50 هکتاری ، 79 هکتاری و 350 هکتاری زیرساخت های توسعه شهرستان صورت گرفته که شرکت های خدمات رسان زیرساخت های این سایت ها را به سرعت انجام دهند.
 
 
تعداد بازدید: 78
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal