۱۴۰۲ چهارشنبه ۲ فروردين
English
صفحه اصلی
1401/12/24 سرمایه گذاری 5 هزار میلیارد تومان در معادن
سرمایه گذاری 5 هزار میلیارد تومان در معادن
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان طبس؛ مراسم یادواره شهید علیزاده با حضور مهندس رحیمی معاون استاندار و فرماندار ویژه ، آقای زیبائیان بخشدار مرکزی و جمعی از مردم روستای دشتقران برگزار شد .
 
 
رحیمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس در یادواره شهید علیزاده مطرح کرد : نیروی مردمی بسیج و سپاه از ابتدای انقلاب و جنگ در کنار ارتشیان غیور ماندند و خدمت کردند و اجازه ندادند در 8 سال نبرد حتی یک وجب از خاک این مملکت از دست برود.

 
وی افزود : ابتدای جنگ تحمیلی عراق بر علیه ایران نیروهای ایرانی سلاح نداشتند در مقابل لشکر مجهز رژیم بعث تا دندان مسلح و نیروهای ورزیده و کمانده و آموزش دیده عراقی ایستادگی کردند اما در برابر ایمان جوانان ما نتوانستند ایستادگی کنند.

 
وی در ادامه گفت : در این زمانه جنگ مرزها نیست جنگ ذهن و فکر است، می خواهید رزمنده باشید افرادی که سن و سال بالایی دارند از زمان طاغوت برای جوانان و کودکان بگویند چون دارند تلقین می کنند که آن زمان خیلی بهتر بود.

 
وی تصریح کرد : زمانی که طبس زلزله شده بود این منطقه جاده آسفالت نداشت در آن زمان برای رساندن مواد مورد نیاز اولیه مردم از فردوس تا طبس نیروها مسیر خاکی را طی کرده بودند الان در شهرستان طبس روستایی که جاده خاکی نداریم به غیر از خراوان آن هم به دلیل اینکه در حال عملیات جاده ای می باشد.
 
 
رحیمی گفت : روستایی در خراسان جنوبی وجود ندارد که لوله کشی گاز نداشته باشد عدالت یعنی اینکه بتوان به دورترین نقاط ایران خدمات ارائه داد.

 
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس عنوان کرد : در یک سال و نیم اخیر در طبس در دولت جدید نزدیک به 2هزار میلیارد تومان پروژه و پول وارد شهرستان شده است که آمارها کاملا برای مردم شفاف سازی شده است.

 
وی همچین افزود : در دیهوک مشکل آب وجود داشت به خصوص در روستاهای کویری که 42 میلیارد تومان برای چهار روستای محروم اعتبار گذاشته شد که لوله کشی آب از دیهوک انجام شد و امسال بهره برداری می شود هر چند آب کم است و مشکل داریم اما آنچه از دست دولت برمیاید در حال انجام است.

 
وی با اشاره به اینکه کارخانه کک در حال خاموشی بود گفت: هدف گذاری انجام شد و الان باتری 1 و2 و 3 و 4 فعال است و 260 نفر در آنجا اشتغال دارند، قرار است باتری 5 و 6 در تابستان در صورتی که مشکلی ایجاد نشود و با همین برنامه زمانبندی فعال شود.

 
نماینده عالی دولت در شهرستان طبس تصریح کرد : نتیجه فعال بودن شش باتری کارخانه کک سه نیروگاه کنار با 45 مگابایت برق تاسیس می شود یعنی برقی که در اوج در تابستان در طبس استفاده می شود.

 
وی گفت: 600 هکتار زمین طی یک سال و نیم گذشته به شهرستان طبس الحاق شد یعنی برابر شهر عشق آباد، هدف منافع شهرستان و استان و کشور است.

 
همچین در ادامه بیان کرد : پنج هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در معادن طی سه سال آینده داریم و پنج هزار نفر اشتغال ایجاد می شود که حدود 15 هزار نفر جمعیت به طبس افزوده می شود که باید به دنبال تامین خدمات برای این افراد بود.

 
رحیمی خاطر نشان کرد: هفت هزار خانه در طبس ساخته می شود و زمین ها واگذار شده است، سالانه 700 هزار مسکن لازم داشتیم که هشت سال انجام نشد که پنج میلیون 600 هزار آمار مسکن برای این هشت سال است باید تا پایان دولت چهار میلیون مسکن ساخته شود.

 
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس گفت: دنیا میخواهد کشور را برهم بزند اما نمی تواند و این به دلیل برکت خون شهدا است، برکت نظر امام زمان (عج) و نظر خدا است و ما باید این توطئه ها را خنثی کنیم.
تعداد بازدید: 46
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal